Slovenský

0 ks 0.00 €

SHAPE CODE® Slim Shake 750g

Kód produktu: SCSLPSSH01D100

4.8211

(11 hodnotení)95.00 € s DPH79.17 € bez DPH

Dostupnosť: Skladom

SHAPE CODE® Slim Shake – Start today!
 
Problém prebytočných kíl? Obmedzujete sa? Jo-jo efekt? Koľkokrát sa zlyhania skončili nadváhou a inými nežiaducimi následkami? Našťastie je to už minulosť! SHAPE CODE® Slim Shake je tým správnym riešením pre všetkých, ktorí sa snažia o udržanie krásnej, štíhlej postavy a hľadajú podporu pre rozumnú stravu, ktorá vedie k redukcii hmotnosti a celkovej dobrej kondícii tela.

SHAPE CODE® Slim Shake podporuje:

kontrolu hmotnosti,
redukciu tukového tkaniva,
činnosť tráviaceho traktu a funkcie črevnej mikroflóry,
metabolizmus tukov a sacharidov v tele,
metabolické procesy,
proces chudnutia, ktorý tiež pomáha znižovať chuť do jedla,
tráviace procesy,
udržiavanie správnej hladiny glukózy a cholesterolu v krvi,
rovnováhu tekutín v organizme,
procesy detoxikácie organizmu.
 

Objavte jedinečné vlastnosti výrobkov SHAPE CODE®!

Zloženie s dvojitou funkciou: doplnok alebo čiastočné nahradenie dennej stravy a činnosti podporujúce úbytok nadváhy.
Zložka s klinickým výskumom - SLENDACOR® s klinicky overenými výhodami pri chudnutí.
94 % zloženia tvoria PRÍRODNÉ zložky, kokteil je obohatený iba o vitamínovú a minerálnu zmes, VŠETKY OSTATNÉ prísady (vrátane sladidiel a aróm) sú PRÍRODNÉ.
Obsahuje vzácne mastné kyseliny so stredným reťazcom (MCT) z kokosového oleja a dva rôzne kompletné proteíny z cíceru a kvasníc s vysokým obsahom BCAA aminokyselín (valín, izoleucín a leucín).
Obsahuje až tri druhy vlákniny.
Je vhodný pre vegánov a vegetariánov (bez živočíšnych zložiek); VITAMÍN D3 obsiahnutý v vitamínovej predzmesi je tiež rastlinného pôvodu a je VEGÁNSKY.
Výrobok NEOBSAHUJE lepok, laktózu, sóju ani pridaný cukor.
Výrobok NEOBSAHUJE konzervačné látky, umelé farbivá, umelé sladidlá, umelé arómy, umelé plnidlá a je BEZ GMO - suroviny použité na vývoj doplnku NEPOCHÁDZAJÚ z geneticky modifikovaných rastlín.
Rôznorodosť PRÍCHUTÍ - aby Váš kokteil chutil každý deň inak! Klasickému vanilkovo-krémovému kokteilu môžete pridať prírodnú arómu vami vybranej chuti tesne pred konzumáciou a experimentujte! Prírodné arómy na výber: mäta, slaný karamel, jahoda, čučoriedka a káva. Do kokteilu môžete tiež pridať čerstvú zeleninu alebo ovocie a pred konzumáciou ho rozmixovať.
SHAPE CODE® Slim Shake možno pripraviť s mliekom alebo rastlinným nápojom. 
SLENDACOR® - tajomstvo chudnutia
 

SLENDACOR® Weight Management Complex

je synergické zloženie na princípe troch rastlinných extraktov: podzemku kurkumy (Curcuma longa), listy kari (Murraya coenigii) a listy moringy oleifera (Moringa oleifera). Tieto rastliny sú známe už stovky rokov svojimi činnosťami podporujúcimi zdravie.
SLENDACOR® má klinicky dokázané účinky na chudnutie. Patentovaný vzorec bol klinicky testovaný podľa zlatého štandardu randomizovaných, dvojitých slepých vzoriek placebom kontrolovaných štúdií.
Čo je SLENDACOR®?
Je to rastlinná receptúra s klinicky overenou účinnosťou v kombinácii s vhodnou stravou a fyzickou aktivitou. V klinických štúdiách sa denne použilo 900 mg receptúry SLENDACOR®.
 
Denná dávka receptúry SLENDACOR® používaná v klinických štúdiách (900 mg) je obsiahnutá v 2 dávkach (50 g) SHAPE CODE® Slim Shake.
Ako patentovaná a klinicky testovaná prísada je SELNDACOR® ideálny pre ženy aj mužov nad 18 rokov, pretože podporuje proces chudnutia.

Obrázok 1. Výsledky klinickej štúdie zahŕňajúcej 140 zdravých dobrovoľníkov s nadváhou. Aplikovaná denná dávka produktu SLENDACOR® 900 mg, ďalšie testovacie podmienky: strava 1 800 kcal/deň v kombinácii s fyzickou aktivitou 30 minút denne (5 dní v týždni). Na základe 1.
Klinických skúšok s prípravkom SLENDACOR® Weight Management Complex sa uskutočňovali u zdravých ľudí s nadváhou [1] aj u obéznych osôb [2]. Štúdia na 50 osobách s obezitou [2] (registračné číslo klinického skúšania č. ISRCTN37381706) ukázali, že po 8 týždňoch mali subjekty užívajúce SLENDACOR® významné zníženie telesnej hmotnosti a BMI (index telesnej hmotnosti) v porovnaní so skupinou s placebom. Zloženie SLENDACOR® (900 mg/deň) sa používalo v spojení s diétou s obsahom 2 000 kcal/deň a 30-minútovou fyzickou aktivitou počas 5 dní v týždni. Ukázalo sa tiež, že toto zloženie pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi; navyše je to bezpečné a dobre znášané. V roku 2018 sa uskutočnila ďalšia štúdia [1] u 140 zdravých ľudí s nadváhou, ktorá trvala 16 týždňov. Subjekty dostávali 900 mg receptúry denne (v dvoch dávkach po 450 mg), navyše absolvovalidiétu so zníženým obsahom kalórií (1 800 kcal/deň) v spojení s dennou 30-minútovou fyzickou aktivitou (5 dní v týždni). Výskum ukázal, že zloženie je účinné pri podpore regulácie hmotnosti. Od 14. dňa došlo k štatisticky významnému (* p <0,0001) zníženiu telesnej hmotnosti, obvodu pása a obvodu bokov (obrázok 1). Po 16 týždňoch (112 dňoch) bola priemerná strata hmotnosti 5,36 kg, BMI klesol v priemere o 2,05 a obvod pása v priemere o 5,08 cm. Najlepšie výsledky sa dosiahli po 16 týždňoch používania receptúry Slendacor. Ukázalo sa, že chudnutie bolo primárne spojené s redukciou telesného tuku.
Podporuje chudnutie.
Pozitívne ovplyvňuje BMI.
Podporuje redukciu tukového tkaniva v páse a bokoch.
 
Udržať si zdravú hmotnosť je náročná úloha, ktorá si vyžaduje veľa obety. Vďaka rastlinnej receptúre SLENDACOR® môžete úspešne podporiť tento náročný proces. Prvé účinky sú viditeľné po 14 dňoch používania, zatiaľ čo dôsledné 16-týždňové užívanie je osvedčeným spôsobom, ako vám pomôcť zhodiť zbytočné kilogramy a vypracovať si vysnívanú postavu.
Schudnite 5 kg za 3,5 mesiaca bez zbytočného obmedzovania sa. Je to skutočne možné v kombinácii s min. 30 minútami fyzickej aktivity a na doplnení alebo čiastočnom nahradenií dennej stravy produktom SHAPE CODE® Slim Shake.

 
Účinky používania doplnku výživy, vďaka obsahu starostlivo vybraných, základných živín najvyššej kvality a rastlinnej zložky s klinicky overenou účinnosťou, sa prejavia už po 16 týždňoch! Stačí nasadiť SHAPE CODE® Slim Shake a pamätať na 4 jednoduché kroky:
 
KROK
správna strava. Dôležitou súčasťou úspechu je strava, ktorej súčasťou je SHAPE CODE® Slim Shake, ktorá nepresahuje 1800 - 2 000 kalórií denne.
 
KROK
aspoň mierna fyzická aktivita. Odporúčame vám, aby ste boli fyzicky aktívni aspoň 30 minút denne;
 
KROK
primeraná hydratácia od 2 do 2,5 litra vody denne. Voda podporuje proces vyplavovania toxínov z tela, podporuje činnosť obličiek a dodáva telu minerály a zároveň podporuje chudnutie zrýchlením metabolizmu a potlačením pocitu hladu.
 
KROK
trpezlivosť a vytrvalosť. Pomocou SHAPE CODE® Slim Shake zhodnotíte účinky svojej stravy už po 16 týždňoch. Pamätajte, že postupné chudnutie je pre vaše telo určite prospešnejšie a môže viesť k dlhodobejším výsledkom!
 
Čím je produkt SHAPE CODE® Slim Shake výnimočný?
 
1. Produkt SHAPE CODE® Slim Shake je doplnok výživy, ktorý môže nahradiť dennú stravu.
2. Unikátny produkt s patentovanou prísadou SLENDACOR® s klinicky preukázanými účinkami na chudnutie.
3. Obsahuje cenné mastné kyseliny so stredne dlhým reťazcom (MCT) z kokosového oleja. Neporovnateľné s výrobkami na báze iných olejov vrátane slnečnice.
4. Obsahuje dva rôzne kompletné proteíny z cíceru a kvasníc s vysokým obsahom BCAA aminokyselín (valín, izoleucín a leucín).
Prijmite výzvu a začnite sa o seba starať už dnes s SHAPE CODE® Slim Shake. Čas začať!

Hmotnosť 750 kg

Aplikácia Na vnútorné použitie, perorálne

Objem balenia 750 g.

Dávkovanie 25 g. 1 - 2 krát denne


DuoLife S.A.
DuoLife S.A.

Otázka na predajcu

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A NEZMEŠKÁTE ŽIADNU AKCIU