Slovenský

0 ks 0.00 €

ProStik®

Kód produktu: DLMFPSTI01

00

(0 hodnotení)29.00 € s DPH24.17 € bez DPH

Dostupnosť: Skladom

Ako si udržať zdravý pohybový aparát? Pravidelne sa venujte športu, obohaťte svoju stravu o proteíny a komplexné sacharidyKomplexnú výživu pre svaly a kĺby vám prináša aj unikátna kompozícia zložiek získavaných priamo z prírodných výťažkov. Tieto výživové doplnky nie sú žiadnou výsadou módy, ale skutočne pomáhajú telu prijímať a absorbovať látky v primeranom množstve. Výživové formuly sa odporúčajú fyzicky aktívnym osobám, ľuďom s nadváhou, u ktorých je vyššie percento zaťaženia kĺbov.

Pohybový aparát

Štruktúry pohybového systému sa opierajú predovšetkým o ľudskú kostru, svaly, šľachy a kĺby. Aby výživové doplnky pôsobili v maximálne možnej miere na zložitý pohybový aparát, musia obsahovať zložky ako ukazovatele komplexného podporného riešenia. Takéto aktívne zložky nachádzame v mnohých cenných rastlinách a rovnako aj v nutrične plnohodnotnej strave.

Vápnik

Zdravotný stav pohybového aparátu súvisí s dostatočným množstvom vápnika v kostiach a zuboch. Pre mnohých medikov je práve vápnik synonymom správneho fungovania pohybových mechanizmov. V kostných tkanivách je zastúpenie vápnika vysoko nad hranicou 90%. Len nepatrné množstvo sa nachádza v obehovom systéme.

Riziko rednutia kostísvalové kŕče a zápaly kĺbov ohrozujú pacientov čoraz mladšej vekovej kategórie. So správnou funkciou vonkajšieho pohybového aparátu sa do úzkeho súvisu dostáva aj pohyb orgánov vnútri tela. Je nevyhnutné zdôrazniť, že poruchy pohybového aparátu sa často začínajú nepatrne, bez bolesti alebo napríklad s menšími lokálnymi opuchmi. Takéto zmeny často naznačujú vážne problémy so srdcom a celkovým cievnym systémom. Zabráňte, aby jeden zdravotný deficit ohrozil ďalšie životne dôležité funkcie. Vápnik je silnou podporou pre skvalitnenie pohybového aparátu, no nie jedinou. Nechajte sa zlákať účinkami mnohých rastlinných a živočíšnych výťažkov pre vitálne kosti a kĺby.

Kolagén

Jednotkou medzi výživovými doplnkami sa stáva kolagén z morských rýb. Prečo práve kolagén?

  • Kolagén je alfou a omegou pre spojivové tkanivá v ľudskom tele
  • Patrí k najdôležitejším bielkovinám. Tvorí ho viac než 20 aminokyselín
  •  Viac než 70% kolagénu obsahujú bunky pokožky.
  • Hydratuje a spevňuje pokožku. Jeho kvalita a pôsobenie v pokožke nie je trvalé. Neustále sa mení a od 25.roku života jeho podiel výrazne klesá. Tým sa zhoršuje stav pokožky celého tela.
  •  Kolagén má teda udržiavať spojivové tkanivá svalov a kostí. Tým sú pevnejšie a odolnejšie voči nárazom a fyzickej záťaži.

Morský kolagén je výnimočným produktom z radu svetovej biochémie. Je unikátny tým, že aj po spracovaní si zachováva významnú štruktúru trojitej špirály. Ide o tzv. helisu, ktorá sa nachádza len v bielkovinách živých organizmovVysokú biologickú hodnotu si zachováva aj modernou studenou technológiou. Takýmto postupom sa vyextrahuje cenný kolagén a vďaka svojim kvalitám neskôr získava prívlastky živý alebo biologicky aktívny.

Morský kolagén a jeho priaznivé účinky na ľudské zdravie:

  • Nepretržite obnovuje bunky kože. Zabraňuje ich dehydratácii a udržiava pružnosť pokožky
  • Spomaľuje proces starnutia. Odstraňuje pigmentové škvrny. Stáva sa významnou doplnkovou terapiou na zmiernenie príznakov celulitídy
  • Obsahuje aktívnu látku glycín. Skvalitňuje celkovú bielkovinovú hmotu v tele a rast kostí
  • Prináša optimálny stupeň výživy pre pohybové mechanizmy v tele    

 

Zloženie:

Aktívne látky v 1 kapsuly v 2 kapsuliach
Morský kolagén 50 mg 100 mg
ProStik - patentovaná látka 25 mg 50 mg
Shilajit - Mumio 20 mg 40 mg
Vŕba - kôra 20 mg 40 mg
Harpagofit železatý 20 mg 40 mg
Pupočník ázijský 20 mg 40 mg
Archangelika lekárska 20 mg 40 mg

 

 

 

 

 

 

 

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. Nie je vhodný pre tehotné alebo dojčacie matky

Aplikácia Na vnútorné použitie, perorálne

Objem balenia 60 toboliek

Dávkovanie 1-2 tobolky denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Správna životospráva je dôležitá pre správnu funkciu organizmu.
Výrobok ProSugar® neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky


DuoLife S.A.
DuoLife S.A.

Otázka na predajcu

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A NEZMEŠKÁTE ŽIADNU AKCIU