Slovenský

0 ks 0.00 €

ProSlimer®

Kód produktu: DLMFPSLI0101

00

(0 hodnotení)29.00 € s DPH24.17 € bez DPH

Dostupnosť: Skladom

Čo všetko potrebujeme zabezpečiť organizmu v jednotlivých fázach účinného chudnutia? Väčšina z nás si proces chudnutia predstavuje len ako stratu nadbytočných kilogramov. Predovšetkým treba telu dodať živiny, ktorých zastúpenie sa v organizme počas chudnutia znížilo. Telo musíme udržiavať v správnej telesnej hmotnosti a nedopustiť, aby sme chudli za cenu oslabenia, dehydratácie alebo psychickej nerovnováhy. To všetko sa považuje za nevyhnutné faktory pre celkovú účinnosť z chudnutia.

Ako schudnúť

Nový výživový doplnok z prírodných zložiek postupne splní vaše očakávania v dôležitých fázach chudnutia. Aktívne vitamínové zloženie prispieva k regulácii vody v organizme, a tým sa znižuje tukové tkanivo. Sú to výživné formuly na podporu metabolických procesov a úspešného spaľovania. Tieto doplnky k strave nielenže prispievajú k chudnutiu, ale rovnako aj k vyživeniu organizmu o potrebné minerály a vitamíny.

Väčšinou máme tendenciu snažiť sa celkový proces chudnutia skrátiť a urýchliť. V tele sa počas odbúravania nadbytočných kilogramov aktivujú zložité mechanizmy, ktoré sa dajú kvalitatívne zefektívniť. Výborné sú napríklad výťažky z ovocia garcínie kambodžskej.

Garcínia kambodžská

patrí k významným ázijským teplomilným krom. Jej sila spočíva v žlto-oranžových guľatých plodoch, ktoré sa neskôr v rôznych formulách využívajú k zefektívneniu chudnutia. Toto ovocie obsahuje vysoký podiel kyseliny hydroxycitrónovej, vlákniny a sacharidov. Tak podporuje trávenie a predlžuje pocit sýtosti.

Upravuje hladinu cholesterolu a normalizuje podiel cukru v krvi. Je vhodnou prevenciou žalúdočných vredov. Má silné močopudné účinky a odvádza nadbytočnú vodu z organizmu. Tým vytvárajú aktívne zložky garcínie kambodžskej ideálne podmienky na podporu efektívneho a zdravého chudnutia.

Kustovnica cudzia

V moderných výživových komplexoch na chudnutie je vyššie zastúpenie aj výťažkov z kustovnice cudzej. Tá je pôvodom z oblastí Číny a Tibetu. Je to ker s previsnutými listami a drobnými fialovými kvietkami. Patrí medzi nutrične najprospešnejšie druhy ovocia.

Účinky kustovnice cudzej na ľudský organizmus:

  • Zlepšuje obranyschopnosť a podporuje celkovú vitalitu tela
  • Znižuje krvný tlak
  • Spomaľuje v bunkách proces starnutia
  • Zlepšuje pamäť
  • Podporuje správnu činnosť pečene a obličiek
  • Odvádza z tela škodlivé látky, a tým ho zbavuje prebytočných kilogramov

Prečo sa do výživových produktov na chudnutie pridávajú aj extrakty zo zelenej kávy? Dokážu účinne spomaliť, respektíve zastaviť aj tie najzávažnejšie dôsledky obezity a zdravotne nesprávneho spôsobu života.

Extrakt zo zelenej kávy:

  • Obsahuje kyselinu chlorogénovu na minimalizovanie absorpcie glukózy z čriev do obehového systému
  • Podporuje nižšiu hladinu cukru v krvi po jedle
  • Znižuje sa riziko rozvoja cukrovky, a teda aj premena cukru v organizme na tukové tkanivo
  • Dochádza tak k chudnutiu, ale bez straty potrebných živín a za nezmeneného príjmu kalórií. Chudnutie sa tak mení nie na proces, ale skutočný zázrak!  

Zloženie:

Aktívne látky v 1 kapsuly v 2 kapsuliach
Garcinia kambodžská 100 mg 200 mg
ACAI 80 mg 160 mg
Kustovnica cudzia 80 mg 160 mg
Zelený jačmeň 50 mg 100 mg
Zelená káva - extrakt 50 mg 100 mg
   z toho kofeín 1,435 mg 2,87 mg
Kyselina chlorogenová 25 mg 50 mg
BioSlimer - patentovaná látka 40 mg 80 mg
Pupočník ázijsky 10 mg 20 mg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. Nie je vhodný pre tehotné alebo dojčacie matky

Aplikácia Na vnútorné použitie, perorálne

Objem balenia 60 toboliek

Dávkovanie 1-2 tobolky denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Správna životospráva je dôležitá pre správnu funkciu organizmu.
Výrobok ProSugar® neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky


DuoLife S.A.
DuoLife S.A.

Otázka na predajcu

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A NEZMEŠKÁTE ŽIADNU AKCIU