Slovenský

0 ks 0.00 €

LAZIZAL® Advanced Face Lift Set

Kód produktu: LZBXPMIX010100

4.8211

(11 hodnotení)219.00 € s DPH182.50 € bez DPH

Dostupnosť: Skladom

LAZIZAL® Advanced Face Lift Cream 50ml – krém proti vráskam z radu Anti-Aging, určený pre zrelú pleť. Pôsobí proti starnutiu pokožky, pomáha zlepšiť kontúry tváre. Jeho okamžitý a dlhodobý liftingový účinok na pokožku tváre a okolo očí, rovnako ako vyhladenie vrások okolo úst, umožňuje zlepšiť jej pružnosť a pevnosť. Už po približne 30 minútach po aplikácii je pokožka extrémne hladká a pružná, plná mladistvej sviežosti, správne hydratovaná a rozjasnená.

Použitie:
Pre dávkovanie krému stlačte
výstupok a presuňte prst smerom k otvoru.
Aplikujte produkt na pokožku tváre a
masírujte, kým sa úplne nevstrebe.
Krém môže byť základom pre make-up.
Viete, že:
1. V preparáte v preparáte boli použité dve inovačné aktívne zložky: Sirtalice, Munapsys, ktoré sa v Poľsku nikdy predtým nepoužívali spolu v žiadnom produkte?
2. Sirtalice, Munapsys – dve aktívne zložky, ktoré sú zodpovedné za okamžitý lifting a zlepšenie obrysu tváre?
3. Pôsobenie krému proti vráskam prebieha v stálom procese, čiže každým dňom sa sa stav a vzhľad kože zlepšuje?
4. Efekty používania tohto prípravku sú zreteľné už po 30 minútach od začiatku kúry?
5. Natural Cosmetics Index tohto prípravku je 97,8%?
 
LAZIZAL® Advanced Face Lift Serum 10ml - je kokteilový produkt určený pre zrelú pleť, ktorý poskytuje okamžitý liftingový efekt. Sérum z radu Anti-Aging obnovuje vitalitu pokožky a svieži vzhľad. Prípravok redukuje tmavé kruhy pod očami a vrásky. Vyhladzuje a rozjasňuje pleť. Receptúra bohatá na aktívne zložky proti vráskam. Už po 30 sekundách je viditeľný liftingový efekt - zreteľné napnutie pokožky a znížená viditeľnosť vrások. Produkt tiež zlepšuje obrys tváre. Efekt liftingu sa udržuje až 8 hodín po aplikácii.

Použitie:
Pred použitím pretrepať.
Naneste neveľké množstvo (0,2- 1 ml) na dlaň ruky.
Rovnomerne rozotrite na pokožku tváre.
Po aplikácii obmedzte mimiku tváre, kým sa prípravok úplne neabsorbuje (až 30 sekúnd).
Pred nanesením makeupu počkajte 10 - 15 minút.
Keď použijete veľké množstvo, na koži ostanú biele zbytky. Ak ich chcete odstrániť, zoberte prebytočné množstvo mokrou vatičkou. Po nanesení až do vstrebania prípravku nepoužívajte mimiku tváre. Použitím vejára môžete vstrebávanie urýchliť. Pred nanesením makeupu počkajte 10 - 15 minút. Odporúčame používať práškový prípravok na makeup.
Viete, že sérum
1. Od momentu nanesenia prípravku na pleť je zreteľný efekt zníženia vrások do 30 sekúnd až 3 minút – QUICK LIFTING
2. Produkt by sme mohli nazvať elixír mladosti pre našu kožu..
3. Produkt obsahuje hexapeptid 8, ktorý pôsobí podobne ako botox.
4. Natural Cosmetics Index tohto prípravku je 97,3%.
 
LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules - je výživový doplnok vo forme dvojfázových kapsúl obsahujúci prírodné zložky rastlinného pôvodu a prírodné vitamíny. Pomáha udržiavať optimálnu kondíciu zrelej kože, pomáha zachovať jej mladistvý vzhľad. Podporuje procesy biosyntézy kolagénu a elastínu v koži, udržanie príslušnej pružnosti a hladkosti kože, redukciu vrások a opuchov pod očami. Činnosť jednej zo zložiek bola potvrdená klinickými testami.

Použitie:
1 kapsule denne. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku. Produkt sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie organizmu.
Viete, že tento výživový doplnok:
1. Činnosť jednej zo zložiek je potvrdená klinickými testami. Klinické testy sú potvrdením a zárukou požadovaného efektu prípravkov.
2. Efekty sú viditeľné už po 30 dňoch. Už po 30 dňoch sa pleť stáva viac hydratovaná, hladšia, elastická a vrásky sú menej viditeľné, čo potvrdzuje výskum.
3. Dve vyhradené, presne vybrané zložky obsahujú štandardizované účinné látky. ktoré pomáhajú spomaľovať proces starnutia kože, redukujú vrásky a podporujú hydratáciu a udržanie správneho obrysu tváre.
4. Inovatívna forma dvojfázovej kapsule so modifikovaným, predlženým uvoľňovaním tvorí výnimočné spojenie dvoch kapsúl – vnútornej kvapalnej a vonkajšej pevnej. Proces vstrebávania aktívnych látok obsiahnutých v tekutej forme začína už v žalúdku. Naproti tomu zložky v pevnej forme sa uvoľňujú až v tenkom čreve a odtiaľ sa priamo dostávajú do obehového systému, odkiaľ sa dopravujú do tkanív. Dvojetapový proces vstrebávania aktívnych látok sa vyznačuje najvyššou mierou asimilácie.
4. Natural Cosmetics Index tohto prípravku je 100%.

Aplikácia Pre vonkajšie použitie

Objem balenia SET


DuoLife S.A.
DuoLife S.A.

Otázka na predajcu

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A NEZMEŠKÁTE ŽIADNU AKCIU