Slovenský

0 ks 0.00 €

Keratin Hair Complex Advanced - šampón

Kód produktu: DLKOPSHA010100

00

(0 hodnotení)21.30 € s DPH17.75 € bez DPH

Dostupnosť: Skladom

Vlasový komplex DuoLife Keratin Hair Complex Shampoo Advanced je odborné odporúčanie pre vypadávanie vlasov, suché, poškodené, s rozštiepenými koncami a bez lesku. Elixír (zložený zo 6 účinných zložiek, t. J. Extrakt z hrachových klíčkov, bylina praslička, extrakt z listov žihľavy, extrakt z listov guavy, rozpustný keratín, extrakt z malín) je intenzívnou terapiou pre vaše vlasy.

Komplexný a holistický prístup k starostlivosti o zdravie a telo priniesol plody vo vytvorení radu kozmetických prípravkov pre starostlivosť o telo DuoLife Beauty Care a zároveň zahájil ďalší výskum hľadajúci cesty pre optimálnu starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy.
Efektom tejto výskumnej činnosti je nový rad kozmetických prípravkov Advanced Formula. Tento exkluzívny a inteligentný výrobný postup bol vytvorený na dosahovanie výnimočných výsledkov. Koncentrovaná formula a veľké množstvo aktívnych zložiek. Špeciálny prípravok pre udržanie zdravej pokožky hlavy, ochrany a starostlivosti o vlasy. Výživa, obnova a kondicionér.
 • Séria Advanced Formula bola vytvorená na dodržanie rituálu starostlivosti a ochrany vlasov v dvoch krokoch:

  Prvý krok: šampón. DuoLife Keratin Hair Complex Advanced Formula Shampoo.
  Druhý krok: kondicionér. DuoLife Keratin Hair Complex Advanced Formula Conditioner.
 
Produkty radu Advanced Formula sú ideálnym dodatkom k výživovým doplnkom DuoLife Kertain Hair Complex . Spojenie pozitívnych stránok preparátu v tekutej forme s výnimočnými vlastnosťami šampónu a kondicionéru umožnia komplexnú starostlivosť o zdravie a správnu kondíciu vlasov a pokožky hlavy a zmnohonásobia vzájomné efekty ich pôsobenia. Šampón a kondicionér sú prípravky pre každodenné použitie.

Skúsenosti pri vytváraní doplnkov stravy zo série Liquid Formula aj Medical Formula nás osmelil k tomu, aby sme znovu stavili na prírodné riešenie. Starostlivosť o pokožku hlavy a vlasy, akú tu ponúkame, vznikla na prírodnej báze Powered by Nature!

Kladieme dôraz na prírodný pôvod zložiek. Receptúra šampónu a kondicionéru preto vychádza z certifikovaných surovín, ktoré sú povolené na použitie v prírodných kozmetických prípravkoch medzinárodnými certifikačnými organizáciami ECOCERT / COSMOS. ECOCERT a COSMOS znamená kvalitu a dôveru v oblasti štandardizácie prírodných kozmetických prípravkov.

Spôsob zisťovania, či je kozmetický prípravok skutočne prírodný, je metóda obsiahnutá v norme ISO 16128. Táto norma definuje zložky prírodného pôvodu a zavádza Natural Cosmetics Index. Produkty DuoLife Keratin Hair Complex majú veľmi vysokú mieru prírodných zložiek – v prípade šampónu je to 90,5%, kondicionéru 95%. Vyplýva to z použitých prírodných, certifikovaných zložiek.
 
Šampón DuoLife Keratin Hair Complex Advanced Formula znamená prvý krok na ceste ku zdravým, lesklým a správne vyživeným vlasom. Jeho zloženie tvorí mnoho aktívnych látok a je v ňom sila, ktorá plynie priamo z prírody!
 
DuoLife Keratin Hair Complex Advanced Formula je keratinová liečba vlasov:
 vypadávajúcich
 suchých
 poškodených
 na konci sa rozštiepujúcich
 bez lesku
 
Poznajte cenné zložky šampónu:
 

 • Organický extrakt z hrachových klíčkov

   Usmerňuje rast vlasov a predlžuje cyklus ich života
   Vracia vitalitu – vlasy sa stávajú hustejšie už po troch mesiacoch užívania *. XXL pre tenké vlasy **

 • Extrakt z listov guajavy

  Udržuje lesklé vlasy, posilňuje ich štruktúru
  Detoxikuje organizmus a má hydratačné účinky
 
 • Bylina prasličky poľnej

  Chráni pred vypadávaním vlasov
  Dáva vlasom lesk
  Zamedzuje šedivenie vlasov
  Podporuje boj proti lupinám
 
 • Extrakt z listov žihľavy

  Má tonizačné a remineralizačné účinky
  Zmierňuje podráždenie
  Pôsobí antibakteriále

 • Rozpustný keratín

  Vlasy sa stávajú žiarivo lesklé
  Chráni proti šuchoreniu i rozštiepeniu končekov vlasov
  Pomáha udržiavať pokožku hlavy a vlasy vo funkcii ochrannej bariéry
  Chráni vlasy a pokožku pred nadmernou dehydratáciou

 • Extrakt z malín

  Pestuje
  Navlhčuje
  Osviežuje a príjemne voní
 
DuoLife Keratin Hair Complex Advanced Formula Shampoo to je prvý krok na ceste ku komplexnej starostlivosti o Vaše vlasy a spôsobu, ako im zabezpečiť príslušnú ochranu.
 
 • High Strength Level je to starostlivosť s rozmachom 4:
   Prostriedok s veľmi vysokým obsahom prírodných zložiek
   Bohaté zložky, certifikované surovinyECOCERT/COSMOS
   Podporovaný výživovým doplnkom Keratin Hair Complex v tekutej forme
   Prvý krok v dvojfázovom cykle starostlivosti o vlasy Keratin Hair Complex

Objem balenia 200 ml.

Zloženie Ingredients:Aqua/Water, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Caprylyl/Capryl Glucoside, Coco-Glucoside, Parfum/Fragrance, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Equisetum Arvense Extract, Psidium Guajava Leaf Extract, Rubus Idaeus

Chcete sa dozvedieť viac? DuoLife Keratin Hair Complex Advanced Formula Shampoo to je prvý krok na ceste ku komplexnej starostlivosti o Vaše vlasy a spôsobu, ako im zabezpečiť príslušnú ochranu.


DuoLife S.A.
DuoLife S.A.

Otázka na predajcu

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A NEZMEŠKÁTE ŽIADNU AKCIU