Slovenský

0 ks 0.00 €

DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water 200ml

Kód produktu: DLKOPMIC01AL00

00

(0 hodnotení)12.00 € s DPH10.00 € bez DPH

Dostupnosť: Skladom

Objavte čistú krásu s DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water a využite výhody zastrešujúcej značky DuoLife Aloes

DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water je vysoko účinná čistiaca starostlivosť patriaca pod zastrešujúcu značku DuoLife Aloe založenú na vysoko koncentrovaných prírodných zložkách. Rada kozmetiky aloe na tvár zahŕňa produkty, ktoré boli okrem priaznivých účinkov aloe obohatené o mnoho účinných látok so synergickým účinkom vo vzťahu k aloe alebo doplnkovým účinkom, rozširujúcim priaznivé účinky kozmetiky na našu pokožku.
Hydratačná sila aloe v kombinácii s čistiacim účinkom extraktu stévie a bambusu nám umožnili vytvoriť čistiacu vodu DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water, ktorá dôkladne odstráni make-up a nečistoty bez podráždenia pokožky  a bez narušenia jej hydrolipidovej rovnováhy. Čistiaca starostlivosť DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water poskytuje pokožke pocit pohodlia a pôsobí preventívne proti prvým vráskam vo veľmi skorom štádiu.
Nezabudnite!
Mladý vek je ideálnym časom na začatie miernej terapie typu „anti-age”. Správna  starostlivosť je zameraná na spomalenie procesu starnutia a poskytnutie žiarivého a zdravéhi vzhľadu pokožke po dlhú dobu.
Budúcnosť vašej pokožky s DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water

Odličovanie je najdôležitejší rituál na konci dňa. Čistí pokožku a pripravuje ju na príjem krému. Čistiacou vodou DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water môžete nielen vyčistiť svoju pokožku tváre, ale aj pokožku očí a krku. Tento produkt s dokonalým zložením účinne osvieži a vráti mladej pokožke zdravý vzhľad. Vďaka tomu bude vaša pokožka zamatovo hebká a získa späť svoju prirodzenú žiarivosť. Jemné zloženie prípravku, ktorého pH je podobné slznej tekutine, účinne odstraňuje nečistoty z povrchu očných viečok a mihalníc.
Zistite viac o všetkých výhodách, ktorými micelárna čistiaca voda DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water podporuje vašu pokožku:

 jednoduché a prirodzené zloženie stimulujúce pôsobenie mladých génov;
 jemné a účinné čistenie;
 obnovenie čerstvého vzhľadu pokožky (okysličenie);
 príprava pokožky na ďalšie stupne starostlivosti;
 efektívne odličovanie;
 zlepšenie pružnosti a pevnosti pokožky.
 
Tajomstvo dokonalej starostlivosti

 
Čistenie
Hydratácia a ochrana
Regenerácia
 
Koncepcia Age Preventing - vyvinutá pod dohľadom odborníkov čerpá z priaznivých vlastností aktívnych látok, ktoré našu pokožku okysličujú  a detoxikujú. Dôverujte synergii prírody a technológie vyvinutej najlepšími špecialistami na potlačenie prvých zmien, ktoré sa začnú objavovať už v ranom veku. Tieto  prípravky pôsobia preventívne na mladú pokožku, aby ste neskôr už nemuseli voliť radikálne metódy na zlepšenie jej vzhľadu. Kozmetika z rady aloe vera má zaručiť pokožke krásu, žiarivosť a pružnosť bez viditeľných známok starnutia po čo najdlhší čas.
99,5 % prírodného produktu.
Aloe vera – extrakt z aloe vera regeneruje pokožku tým, že ju posilňuje, upokojuje a chráni. Pokožka sa hydratuje a rozžiari
Anti free radicals- voľné radikály sú produkované mnohými rôznymi faktormi. Medzi hlavné faktory patria: stres, znečistené ovzdušie, umelé prísady do potravín a lieky. Odpoveďou na boj proti voľným radikálom sú adaptogény, ktoré sú účinnými antioxidantmi z hľadiska zníženia tvorby voľných radikálov.
Conception of Age Preventing – systém regenerácie pokožky založený na patentovanom koncepte, ktorý spomaľuje proces starnutia mladej pokožky - Age Preventing. Koncepcia ustanovená technológmi je založená na prevencii prejavov starnutia pokožky vo veľmi ranom štádiu, keď je proces obnovy buniek stále dosť krátky a nezasahuje do regeneračných funkcií našej pokožky. Zloženie starostlivo vybraných zložiek a ich aplikácia na mladú pokožku výrazne predlžuje proces starnutia.
Product for Young skin – potreby pokožky sa časom dynamicky menia. Najlepší čas na začatie včasnej starostlivosti „anti-age” je mladý vek, v ktorom môžeme stále predchádzať vzniku vrások a neodstraňovať ich účinky.
Powered by nature – rad produktov Aloe Beauty Care je založený na prírodných zložkách produktov a čerpá z toho, čo je pre našu pokožku najlepšie.
 
Zoznámte sa s aktívnymi zložkami produktu

Aloe extrakt:

zmierňuje podráždenie,
má zvlhčujúci účinok.
Extrakt z bambusu:

posilňuje pokožku,
prírodný zdroj kremíka, ktorý je prvkom nevyhnutným na udržanie správneho stavu a fungovania pokožky.
Extrakt zo stévie:

zvlhčuje pokožku,
vykazuje dezinfekčné vlastnosti a znižuje množstvo produkovaného mazu.
Viete, čím je čistiaca voda DuoLife Beauty Care Aloes Micellar
Cleansing Water výnimočná?
veľmi vysoký prírodný index, až 99,5 %
do produktu bol pridaný extrakt z aloe, čiže koncentrovaná šťava z tela listov aloe. Aj keď šťavu z aloe (Aloe Barbadensis Leaf Juice) obsahuje veľa kozmetických prípravkov na trhu, skutočný obsah aloe v zložení kozmetiky je mnohonásobne nižší. V extrakte z listov Aloe Barbadensis je skutočný obsah aloe oveľa vyšší ako napríklad v aloe géli z aloe.
micelárna voda obohatená o veľa účinných látok má vo vzťahu k aloe synergický účinok, čo rozširuje jeho blahodárne účinky.
synergia tekutín a krémov pôsobí na mladej pokožke takým spôsobom, aby sa minimalizovala potreba použitia radikálnych metód na zlepšenie jej vzhľadu
pH produktu je v súlade s pH slznej tekutiny, vďaka čomu výrobok nedráždi oči
výrobok používa:
• výťažok zo stévie, ktorý má výborné zvlhčovacie vlastnosti. Odhaduje sa, že zvlhčuje päťkrát lepšie ako glycerín, ktorý sa najčastejšie používa v kozmetike. Zároveň vylepšuje chuť kozmetiky, vďaka čomu je odličovanie pier oveľa príjemnejšie.
• extrakt z aloe, ktorý má zvlhčovacie, upokojujúce a tonizujúce vlastnosti
• extrakt z bambusu, ktorý je bohatý na mnoho cenných zložiek, ako je oxid kremičitý, aminokyseliny a minerály. Bambus má protizápalové, sťahujúce a antiseptické vlastnosti.
•žiadne nežiaduce látky v kozmetike ako napr. PEG, dimetikón, fenoxyetanol, alebo polyakrylátové deriváty.

Aplikácia Na vonkajšie použitie

Objem balenia 200 ml.


DuoLife S.A.
DuoLife S.A.

Otázka na predajcu

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A NEZMEŠKÁTE ŽIADNU AKCIU