Slovenský

0 ks 0.00 €

Chlorofil

Kód produktu: DLCH

00

(0 hodnotení)29.00 € s DPH24.17 € bez DPH

Dostupnosť: Skladom

Všetci potrebujeme energiu na celý deň. Pri rôznych pracovných a domácich povinnostiach sú nevyhnutné len plnohodnotné zdroje energie. Tak svojmu telu zabezpečíme rovnováhu na dlhší čas. To je tá najväčšia výhoda, ktorá posúva výživné doplnky k strave na popredné miesta v rámci kvality a pozitívnych účinkov na ľudské zdravie.

Vykonávajte aj tie fyzicky najnáročnejšie aktivity pri plnej sile a vitalite. Tou najvyššou zásobárňou energie sú vždy len 100% prírodné produkty, ktoré sú ľahko stráviteľné a efektívneInovatívna zmes prírodných zložiek podporuje účinné vstrebávanie na vysokej úrovni. Len tak budete môcť udržiavať svoje telo v optimálnom stave.

Prírodný chlorofyl

Účinnou “tekutou energiou“ sú aj výživné doplnky obohatené o prírodný chlorofyl. Tým sa posilňuje a účinne detoxikuje vnútorný prostredie organizmu. Pod vplyvom dlhodobého stresu zaťažujeme svoj organizmus nielen zo psychického, ale aj fyzického hľadiska. Poškodzuje sa aj rôznymi toxínmi a ťažkými kovmi.

Prírodný chlorofyl pôsobí podobne ako probiotikum. Podporuje obnovu bunečných štruktúreliminuje voľné radikály a spomaľuje proces starnutiaObranyschopnosť organizmu sa posilňuje, a tým aj dlhodobejšie pretrváva dobrý zdravotný stav.

Zelený jačmeň

Tieto výživné prírodné produkty obsahujú okrem chlorofylínu aj ďalšie významné antioxidanty, vitamíny a minerálny látky. Jednou z účinných zložiek je aj výťažok z jačmeňa

 • Podporuje optimálne ph v organizme
 • Má silné antioxidačné vlastnosti
 • Zlepšuje kvalitu a regeneráciu telových buniek

Chlorella

Za tie najcennejšie zdroje chlorofylu sa v súčasnosti považujú výťažky z chollery. Ľudskému organizmu táto významná riasa poskytuje komplexné nutričné bohatstvo. Právom tak patrí k “super potravinám“ (super foods). Dokáže z tela odstrániť aj tie najsilnejšie toxíny, chemikálie a ťažké kovy.

Čím ďalším je chollera taká významná, že sa zaraďuje medzi tie najzdravšie prírodné antioxidanty?

 • V ľudskom tele zlepšuje proces tvorby proteínov a enzýmov na tej najhlbšej bunkovej úrovni
 • Telové bunky udržiava čisté, vyživené a schopné rýchlejšie sa regenerovať
 • Vo veľkej miere zabraňuje rozvoju nádorových buniek
 • Je to jedna z najzdravších potravín na svete. Má bohatšie nutričné zastúpenie než špenát alebo brokolica

Výťažky z chollery skvalitňujú celkový imunitný systém aj vďaka vyššiemu zastúpeniu chemických látok interferónov. Získavame tak plnohodnotnú energiu a naše telo je schopné odolávať väčšej záťaži, stresu, ale aj škodlivinám z vonkajšieho prostredia.

Chollera a jej ďalšie pozitívne účinky na organizmus:

 • Je silným rastlinným zdrojom vitamínu B12
 • Podporuje činnosť mozgu a zlepšuje koncentráciu
 • Udržiava optimálnu hladinu cukru a cholesterolu v krvi
 • Je zdrojom tryptofánov. Tlmí bolesť hlavy, pomáha pri migréne a zlepšuje spánok
 • Je účinným vitamínom krásyRegeneruje pleťové bunky. Podporuje ich pružnosť a elasticitu
 • Má ozdravujúce účinky pri zápalových a infekčných ochoreniach. Používa sa aj pri liečbe chrípky, prechladnutia a kašľa
 • Okrem vitamínov skupiny B je cenným zdrojom vitamínu A, C, železa, horčíka a zinku.

 

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Aplikácia Vnútorné použitie - perorálne

Objem balenia 750ml.

Dávkovanie 10ml. až 50ml. - denne

Na záver Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimá


DuoLife S.A.
DuoLife S.A.

Otázka na predajcu

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A NEZMEŠKÁTE ŽIADNU AKCIU