Slovenský

0 ks 0.00 €

BorelissPro®

Kód produktu: DLMFBP01

00

(0 hodnotení)29.00 € s DPH24.17 € bez DPH

Dostupnosť: Skladom

Počas leta budeme tráviť oveľa viac času v prírode. Je to príjemné obdobie, keď sa dá s každým slnečným lúčom perfektne “vyhrať“. Tieto krásne dni nám môže zhoršiť napríklad aj uhryznutie kliešťomKliešte sa môžu stať aj vaším zlým spoločníkom na letnej prechádzke lesom alebo pri vode. Vhodnou podporou obranných mechanizmov v tele dokážete zmierniť účinky po uhryznutí. Predídete tak vážnym zdravotným následkom, ktoré sa s týmto uhryznutím najviac spájajú.

Kliešť

Vonku v prírode budeme počas leta nanajvýš vystavený kontaktu s kliešťami. Ťažko tomu zabrániť. Čím jednoznačne môžeme posilniť svoj imunitný systém, sú výživové produkty zo starostlivo vybraných látok.

Potreby moderného človeka počas leta sú teda jasne stanovené – chce stráviť čo najviac voľného času v prírode. Aby ste ozaj neprispeli športom, alebo relaxovaním na deke k svojej “trvalej invalidite“, informujte sa aj o vhodných postupoch po uštipnutí kliešťom.

Ako vybrať kliešťa

odstránením kliešťov z pokožky súvisí niekoľko odborných, ale aj neoverených rád. Mýty o krútení kliešťa v smere alebo proti smeru hodinových ručičiek sú nesprávne. Kliešťa takto z pokožky nevyberiete, drží sa silným prichytením. Rovnako netreba kliešťa ani dusiť v pokožke rôznymi mastnými krémami či olejmi.

Tým len urýchlite prechod infekcií z tela kliešťa do vašej pokožky. Na postihnuté miesto sa odporúča naniesť dezinfekčný prípravok alebo mydlovú penuPinzetou potom uchopte kliešťa a pomaly sa ho snažte dostať z pokožky. Ak v mieste zostane nejaká časť z kliešťa, použite masť s obsahom antibiotík. Zvyšky kliešťa sa z kože neskôr vylúčia. Aj tak je však najlepšie vyhľadať lekársku pomoc.

Prinášame vám spôsob, ako efektívne zmierniť účinky po uštipnutí kliešťom. Ideálnym riešením je využiť dary prírody v unikátnom vitamínovom zložení s tou najlepšou receptúrou. Tieto doplnky k strave tak dokážu chrániť bunky pred pôsobením voľných radikálov, spomaliť proces starnutia a posilniť činnosť srdca. Zefektívňujú obranné mechanizmy, čím dokazujú svoje širokospektrálne pôsobenie na ľudský organizmus.

Posilnenie imunity

Výživové formuly na zlepšenie imunitného systému obsahujú výťažky z listov cistu (Allium sativum):

 • Je modernou zložkou na stimuláciu imunologického systému
 • Patrí do čeľade cesnakovitých. Je známy aj pod názvom cesnak kuchynský.
 • Jeho domovinou sú oblasti strednej Ázie. Používa sa aj ako korenina či liečivá rastlina
 • Má široké využitie aj v ľudovom liečiteľstve
 •  Má silné antibakteriálne účinky
 • Je zásobárňou vitamínov skupiny B a C
 • Zefektívňuje prietok krvi v cievach
 • Upravuje krvný tlak
 • Znižuje hladinu cholesterolu a rovnako aj cukru v krvi
 • Pomáha pri vykašliavaní a problémoch s hornými dýchacími cestami
 • Priaznivo vplýva na tráviaci trakt
 • Pôsobí aj ako probiotikum. Likviduje škodlivé črevné parazity
 • Zastavuje rast nádorových buniek

 

Zloženie:

Aktívna zložka v 1 kapsule v 2 kapsulach
Allium sativum - extrakt 35 mg 70 mg
BorelissPro formula - extrakty z prírodných látok 25 mg 50 mg
Koreň štetky lesnej  25 mg 50 mg
Cesnakový extrakt 20 mg 40 mg
Oregano 20 mg 40 mg
Pohankovec japonsky 20 mg 40 mg

 

 

 

 

 

 

 

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. Nie je vhodný pre tehotné alebo dojčacie matky

Aplikácia Na vnútorné použitie, perorálne

Objem balenia 60 toboliek

Dávkovanie 1-2 tobolky denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Správna životospráva je dôležitá pre správnu funkciu organizmu.
Výrobok ProSugar® neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky


DuoLife S.A.
DuoLife S.A.

Otázka na predajcu

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A NEZMEŠKÁTE ŽIADNU AKCIU