Slovenský

0 ks 0.00 €

Aloes - sprchový gél

Kód produktu: DLKOPGEL01AL00

00

(0 hodnotení)14.80 € s DPH12.33 € bez DPH

Dostupnosť: Skladom

Najnovšie vedecké informácie potvrdzujú priamu súvislosť medzi zdravím a náladou, a taktiež vzhľadom a kondíciou pokožky. Koža je najväčší orgán nášho organizmu, ktorý je priamo spojený s nervovou sústavou. Rozvoj vedy viedol k dôležitému zlomu vo vnímaní úlohy a významu spojenia mozog-koža a k vzniku novému lekárskemu odboru: psychodermatológie. Koža a mozog sa vyvíjajú z toho istého zárodočného listu - ektoblastu, z čoho môže bezpochyby vyplývať vzájomné interakcia. Priama súvislosť medzi zdravím a náladou, a taktiež vzhľadom a kondíciou kože bola potvrdená mnohými testami. Skutočný zlom predstavuje spojenie vnútornej suplementácie s produktmi pôsobiacimi zvonku.
 
Komplexný a holistický prístup k otázke starostlivosti o zdravie a organizmua sa stalo počiatkom nášho pátrania. Jeho výsledkom je úplne nová kategória produktov, ktorá predstavuje ideálne doplnenie suplementácie produktmi DuoLife. Vďaka použitiu patentom chránenej formuly 24/7 Nutri-Form™, ktorá je vhodná pre každý druh pokožky počas každého ročného obdobia, kozmetiky DuoLife Care využívajú najnovšie vedecké informácie na optimálne vyživovanie pokožky, ktoré plynie priamo z prírody.
 
Séria DuoLife Beauty Care odráža zloženie produktov z línie Liquid Formula obohatených o patentom chránené aktívne formuly maximalizujúce výsledky účinkov kozmetických prípravkov
 
 
 • Aloes
   má vplyv na zvýšenie množstva kolagénu a elastínu v pokožke
   má silné hydratačné vlastnosti
   pričiňuje sa o zlepšenie kondície pokožky
   pomáha lepšie okysličovať kožné bunky
   preukazuje zmierňujúce, spevňujúce a ochranné účinky
   podporuje očisťujúce funkcie organizmu
   má upokojujúce účinky na podráždenia
 • Sprchový gél DuoLife Aloes Beauty Care
   očisťuje
   osviežuje
   zabraňuje transepidermálnej strate vody
   zmierňuje podráždenia
   hydratuje

Objem balenia 200 ml.

Chcete sa dozvedieť viac? Gél DuoLife Aloes Beauty Care je ideálne doplnenie výživových doplnkov DuoLife Aloes. Spojením výhod prípravku v tekutej forme s výnimočnými vlastnosťami telového masla poskytnete komplexnú starostlivosť svojmu zdraviu a správnu kondíciu pokožke. Nechajte

Na záver Gél DuoLife Aloes Beauty Care sa perfektne komponuje so zvyšnými produktmi z tejto línie. Ich spojenie zaručuje neopakovateľný a dlhodobý efekt zdôrazňujúci všetky kvality krásy. Otvorte sa na krásu s kozmetikami DuoLife Beauty Care.


DuoLife S.A.
DuoLife S.A.

Otázka na predajcu

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A NEZMEŠKÁTE ŽIADNU AKCIU